SORU/CEVAP

BU SAYFA HALEN GÜNCELLENMEKTEDİR.

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

Hiçbir mirasçı bırakmadan ölen kişinin mirası kime kalır?

Medeni Kanunun 501. maddesi uyarınca bu durumda miras Devlete kalır.

escort bursa-escort beylikdüzü bayan-escort bursa-escort istanbul bayan-escort istanbul bayan-bodrum escort-denizli escort-marmaris escort bayan-kayseri escort-sakarya escort-samsun escort-mersin escort bayan-escort bursa-kocaeli escort-ataşehir escort-istanbul escort bayan